Śnieżycowy Konkurs z naszywkami i haftami do wygrania

Śnieżycowy Jar – Lubisz to miejsce. Ja też uwielbiam wracać tu co roku, po zimie, podziwiać Śnieżycowy Jar, pierwszy znak przedwiośnia. Już w ten weekend (i może następny też) znowu będziemy świadkami tego bajkowego zjawiska.

W tym roku wraz z firmą naszywki.pl oraz przy wsparciu Fundacji Mundi Plumarii postanowiliśmy zorganizować dla miłośników śnieżycy wiosennej i Śnieżycowego Jaru konkurs. Chcemy przygotować pamiątkową naszywkę-plakietkę o tematyce właśnie Śnieżycowego Jaru ale potrzebujemy Waszej pomocy. Liczymy na niezawodną wyobraźnię i pomysłowość. Zaangażujcie swoich znajomych, a może dzieci? Nie ma tu żadnych ograniczeń. Śnieżne zabawy dopiero się kończą, ale u nas zapraszamy do Śnieżycowej zabawy. 🙂

Ogłaszamy konkurs na prace plastyczne!

Jaka jest tematyka pracy?

Tematem prac jest nasz baśniowy Śnieżycowy Jar i wszystko co z nim związane.

Jaką technikę można wykorzystać?

Twoja praca musi być przede wszystkim płaska, poza tym może być wykonana dowolną techniką najlepiej w kształcie prostokąta, koła, trójkąta lub tarczy, o wymiarze do ok 10-15 cm – po to aby jak najłatwiej mogła powstać z tego haftowana komputerowo naszywka. Praca ma być swego rodzaju plakietką/tarczą pamiątkową ze Śnieżycowego Jaru. Uwaga: ważne aby do pracy został dołączony krótki – kilku zdaniowy – opis lub wymyślona historyjka.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy – nie ma żadnych ograniczeń!

Jaki jest termin przesyłania prac?

Prace należy przesyłać emailem do 1 kwietnia. Wynik ogłosimy najpóźniej do 7 kwietnia 2019 roku. Następnie na wyprodukowanie nagrody trzeba będzie zaczekać około miesiąc czasu.

Jak wysłać swoje dzieło?

Prześlij je mailem na adres [email protected]

Spośród nadesłanych prac wybierzemy najciekawszą i na jej podstawie wykonamy naszywkę, która zostanie umieszczona w ofercie sklepu internetowego. Najciekawsze prace opublikujemy na naszym profilu facebook oraz tutaj na stronie internetowej sniezycowyjar.pl . Każdy z wyróżnionych uczestników konkursu otrzyma od nas naszywkę wykonaną na podstawie wygranej pracy, a wykonawca zwycięskiej pracy otrzyma również bon w wysokości 100 zł na naszywki ze sklepu internetowego naszywki24.pl lub naszywki z własnym wzorem.

Zapraszamy wszystkich miłośnieżyców do zabawy:) To pierwszy taki konkurs organizowany przez SniezycowyJar.pl – stronę miłośników i sympatyków rezerwatu. Jeżeli uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik to prace konkursowe będą mogły zostać zaprezentowane w miejscu, którego lokalizacji jeszcze nie zdradzamy! Dlatego jak już wyślecie je do nas emailem to schowajcie je w bezpiecznym miejscu i czekajcie od nas na informację o wystawie.

UWAGA „Oferta specjalna”.

Pierwsze 10 prac które dotrze na nasz adres email zostanie automatycznie nagrodzone naszywką z logo Śnieżycowego Jaru. Sklep internetowy pokryje także koszt przesyłki do Ciebie. Czas start!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *